
| Parameter | Value |
|---|---|
| Voltage Rating (DC) | 3 V |
| Length | 1.4 mm |
| Width | 1.1 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 700 µm |
| Packaging | Reel |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 50 Ω |
| Frequency | 1.575 GHz |
| Insertion Loss (dB) | 0.9 dB |
| Bandwidth | 40 MHz |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 1 year ago) |
| Load Impedance | 50 Ω |
| Schedule B | 8541500080 |
| Cutoff Frequency | 1.575 GHz |
| Voltage Rating | 3 V |
Stock: 38095
Distributors
pcbx
Unit Price$0.45697
Ext.Price$0.45697
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.45697 | $0.45697 |
| 10 | $0.37042 | $3.70420 |
| 25 | $0.34164 | $8.54100 |
| 50 | $0.32122 | $16.06100 |
| 100 | $0.30215 | $30.21500 |
| 300 | $0.28141 | $84.42300 |
| 500 | $0.26209 | $131.04500 |
| 1000 | $0.24655 | $246.55000 |
| 3000 | $0.22377 | $671.31000 |
